Deweloper roku 2011

Architektura

Budynek apartamentowo-usługowy z dwupoziomowym garażem podziemnym znakomicie komponuje się w tej części miasta, kontynuując ciekawą zabudowę ulicy Pawiej zaproponowaną przez budynki sąsiednich apartamentowców czy też hotelu. Projekt budynku opracowany został w krakowskim biurze „Agencja Architektoniczna Centrum” Sp. z o.o. przez Pana mgr inż. arch. Ryszarda Frankowicza. Obiekt zaprojektowany i wybudowany został według najwyższych standardów architektury i wykonawstwa dla tego typu budynków. Wysokiej klasy materiały oraz ciekawe i starannie wykonane detale elewacji frontowej wyróżniają tę kamienicę, dając jej rozpoznawalny w mieście charakter i styl.

Elewacja frontowa wykonana został z materiału o jasnej kolorystyce a wypełnienie części środkowej (wnęka) wykonana została z kolorowych płyt np. „TRESPA” o kolorystyce jasno brązowej. Duże przeszklenia w parterze i I piętrze stanowi stolarka aluminiowa o ciemnej barwie. Okna i balkony pozostałych kondygnacji wykonano z wysokojakościowych elementów drewnianych. Balustrady, portfenetrysą ze szkła bezpiecznego z dodatkowym elementem metaloplastycznym, charakterystycznym dla kamienicy. Szczególnie starannie dobrano materiały od strony ulicy Pawiej, zapewniające doskonałą akustykę: materiały ścienne o podwyższonej izolacyjności akustycznej.

Budynek posiada w sumie dziewięć kondygnacji (6 pięter), w której znalazło się 60 apartamentów o zróżnicowanej powierzchni od 30 do 90m2 z możliwością łączenia. W budynku znajduje się jeszcze 6 lokali o charakterze handlowo – usługowym oraz 4 lokale o charakterze biurowym.

Nowoczesna architektura wnętrz, dobrze, harmonijnie zaprojektowane mieszkania z pewnością przypadną do gustu ich mieszkańcom. Części wspólne, hole, korytarze, klatki schodowe wykonane zostaną z wysokiej jakości materiałów wg starannie zaprojektowanej aranżacji wnętrz. Budynek będzie posiadał całodobową kontrolę dostępu.